Strona główna

Ogłoszenie

Zarząd Klubu Sportowego WIFAMA informuje, że od 1 do 31 sierpnia 2018r. biuro Klubu, przy ul. Niciarnianej 1/3 będzie nieczynne.
Za niedogodności przepraszamy.

pl siatkKadra Nadziei Olimpijskich woj. łódzkiego prowadzona przez trenera Rafała Srtawińskiego wygrała tegoroczną edycję (rocznik 2000) Turnieju Nadziei Olimpijskich tradycyjnie rozgrywanym o tej porze na obiektach COS w Spale.

Kadra naszego województwa oparta była głównie na zawodnikach łódzkiej Wifamy, która od tego roku funkcjonować będzie jako projekt Wifama Szkoła Gortata. W KNO znalazło się aż 6-ciu zawodników z Łodz, podopiecznych trenera Bartłomieja Ostrowskiego - Bartosz Michalak, Jakub Brdak, Kacper Fryczak, Jakub Krzystanek, Krzysztof Skoneczny oraz rok młodszy Patryk Jóźwiak.

W meczu o złoty medal Turnieju Nadziei Olimpijskich Łódzkie pokonało Śląskie 2:1. Wcześniej w całym turnieju nasze województwo nie straciło nawet seta.

Na zakończenie turnieju tradycyjnie odczytywana jest lista zawodników zakwalifikowanych na kampy, które są kolejnym etapem kwalifikacji do kadry narodowej oraz SMS PZPS Spała. Z woj. łodzkiego zakwalifikowali się: Jakub Brdak, Kacper Fryczak oraz Bartosz Michalak. Warto nadmienić, iż wszyscy trzej są uczniami łódzkiego Publicznego Gimnazjum nr 8 w Łodzi.

Gratulacje dla trenerów klubowych, trenera Strawińskiego i całej drużyny.

Nasi partnerzy

NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ

plakat nabor 2018

Ośrodki szkolenia

Kontakt

REJESTRACJA ZAWODNIKA

dokumenty grafika

SZKOLENIE MŁODZIEŻY WSPIERANE PRZEZ UMŁ

ldz kreuje logo

Nasza lokalizacja