Strona główna

Ogłoszenie

Przypominamy o obowiązku systematycznego wnoszenia opłat z tytułu członkostwa w Klubie Sportowym "Wifama". Wpłat można dokonywać bezpośrednio w sekretariacie klubu, hala sportowa. Łódź, ul. Niciarniana 1/3 u dyr. M. Kwiatkowskiego,
lub przelewem na konto klubu - Bank PKO BP 21 1020 3378 0000 1102 0106 7180 w tytule wpisując imię i nazwisko zawodnika - rocznik - składka członkowska za ...(m-c/rok).

Informujemy wszystkich zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu, że wysokość miesięcznej składki członkowskiej dla członków KS Wifama (młodzików, kadetów, juniorów) wynosi 50,00zł.

Zarząd Klubu Sportowego WIFAMA

Nasi młodzicy jadą do Turku, gdzie będą walczyć o awans do półfinału Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat tego turnieju.

Miejsce rozgrywania zawodów

Hala Widowiskowo – Sportowa w Turku ul. Parkowa 3

Początek turnieju – 08 kwiecień 2016, o godz.11.00

Zakończenie turnieju – 10 kwiecień, ok. godz. 15.00

Zespoły uczestniczące w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodzików w Turku, grupa VIII:

1. Wielkopolski I – UKS Piątka Turek

2. Dolnośląskie II – TS VICTORIA PWSZ Wałbrzych

3. Opolskie III – UKS Strzelce Opolskie

4. Opolskie I – MMKS Kędzierzyn Koźle

5. Śląskie II – Jastrzębski Węgiel S.A.

6. Łódzkie III – KS WIFAMA Szkoła Gortata Łódź    

Program zawodów

P i ą t e k - 08.04.2016

Podgrupa – „B” ( 2 - 3)

Jastrzębski Węgiel  S.A. –  KS WIFAMA Szkoła Gortata Łódź    

Godz. 11.00

Podgrupa – „A” ( 2 - 3)

TS  VICTORIA PWSZ  Wałbrzych – UKS  Strzelce Opolskie

40 min po zakończeniu

10 min po zakończeniu drugiego meczu ok. godz. 14.50, Otwarcie Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Młodzików w grupie VIII

Podgrupa – „B” ( 1 – 3 )

                       MMKS Kędzierzyn Koźle – KS WIFAMA Szkoła Gortata Łódź

                                     

około godz. 16.30

Podgrupa – „A” ( 1 – 3 )

UKS Piątka Turek – UKS  Strzelce Opolskie

40 min po zakończeniu

S o b o t a - 09.04.2016

Podgrupa – „A” ( 1 – 2 )

UKS  Piątka Turek – TS  VICTORIA PWSZ  Wałbrzych    

Godz. 10.00

Podgrupa – „B” ( 1 – 2 )

MMKS Kędzierzyn Koźle – Jastrzębski Węgiel  S.A.      

40 min po zakończeniu

Mecz o miejsce 5 – 6

Godz. 16.00

3 miejsce grupa A

3 miejsce grupa B

około godz. 18.10

1 miejsce grupa  A

2 miejsce grupa B

40 min po zakończeniu

2 miejsce grupa  A

1 miejsce grupa B

Niedziela  - 10.04.2016

Godz. 11.00

2 miejsce grupa  A

2 miejsce grupa B

40 min po zakończeniu

1 miejsce grupa  A

1 miejsce grupa B

P i ą t e k - 08.04.2016

Podgrupa – „B” ( 2 - 3)

Jastrzębski Węgiel  S.A. –  KS WIFAMA Szkoła Gortata Łódź    

Godz. 11.00

Podgrupa – „A” ( 2 - 3)

TS  VICTORIA PWSZ  Wałbrzych – UKS  Strzelce Opolskie

40 min po zakończeniu

10 min po zakończeniu drugiego meczu ok. godz. 14.50, Otwarcie Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Młodzików w grupie VIII

Podgrupa – „B” ( 1 – 3 )

                       MMKS Kędzierzyn Koźle – KS WIFAMA Szkoła Gortata Łódź

                                     

około godz. 16.30

Podgrupa – „A” ( 1 – 3 )

UKS Piątka Turek – UKS  Strzelce Opolskie

40 min po zakończeniu

S o b o t a - 09.04.2016

Podgrupa – „A” ( 1 – 2 )

UKS  Piątka Turek – TS  VICTORIA PWSZ  Wałbrzych    

Godz. 10.00

Podgrupa – „B” ( 1 – 2 )

MMKS Kędzierzyn Koźle – Jastrzębski Węgiel  S.A.      

40 min po zakończeniu

Mecz o miejsce 5 – 6

Godz. 16.00

3 miejsce grupa A

3 miejsce grupa B

około godz. 18.10

1 miejsce grupa  A

2 miejsce grupa B

40 min po zakończeniu

2 miejsce grupa  A

1 miejsce grupa B

Niedziela  - 10.04.2016

Godz. 11.00

2 miejsce grupa  A

2 miejsce grupa B

40 min po zakończeniu

1 miejsce grupa  A

1 miejsce grupa B

Nasi partnerzy

Ośrodki szkolenia

Kontakt

REJESTRACJA ZAWODNIKA

dokumenty grafika

SZKOLENIE MŁODZIEŻY WSPIERANE PRZEZ UMŁ

ldz kreuje logo

Nasza lokalizacja