Strona główna

Ogłoszenie

Przypominamy o obowiązku systematycznego wnoszenia opłat z tytułu członkostwa w Klubie Sportowym "Wifama". Wpłat można dokonywać bezpośrednio w sekretariacie klubu, hala sportowa. Łódź, ul. Niciarniana 1/3 u dyr. M. Kwiatkowskiego,
lub przelewem na konto klubu - Bank PKO BP 21 1020 3378 0000 1102 0106 7180 w tytule wpisując imię i nazwisko zawodnika - rocznik - składka członkowska za ...(m-c/rok).

Informujemy wszystkich zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu, że wysokość miesięcznej składki członkowskiej dla członków KS Wifama (młodzików, kadetów, juniorów) wynosi 50,00zł.

Zarząd Klubu Sportowego WIFAMA

sp56 szsWielkim sukcesem zakończyli Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci siatkarze Szkoły Podstawowej nr 56 z Łodzi. Po trwającym cztery dni turnieju stanęli na najwyższym stopniu podium i wrócili z Głuchołazów ze złotymi medalami.

Droga do zwycięstwa nie była łatwa. Pierwszego dnia w fazie grupowej podopieczni trenera Krzysztofa Domagały  pokonali SP 3 Leżajsk 2-1 (25-10,23-25,15-7), SP 10 Suwałki 2-0 ( 25-10, 25-19) a na koniec dnia SP 3 Darłowo 2-0 (25-14,25-5). Ten dzień przyniósł Pięćdziesiątej Szóstej awans do pierwszej ósemki turnieju.

Drugiego dnia po zwycięstwach z SP 14 Żory 2-0 ( 25-17,25-12) oraz SP 155 Kraków 2-0(25-22,25-9) wywalczyli awans do najlepszej czwórki szkół podstawowych w Polsce. Tu czekał na Łodzian bardzo silny zespół  SP Mirzec. Pierwszy set to prawdziwy horror, który po bardzo zaciętej walce i emocjonującej końcówce wygrała SP 56 z Łodzi stosunkiem punktów 27-25. Drugi set zdecydowanie spokojniejszy 25-9 i euforia z awansu do ścisłego finału.

Do meczu finałowego przeciwko rewelacji turnieju SP 21 Grudziądz Łodzianie podeszli niezwykle skoncentrowani. Bardzo trudna zagrywką i świetną grą w kontrataku narzucili od początku swój styl gry i kontrolowali wynik przez cały set, utrzymując niezagrożone prowadzenie. Wszyscy kibice byli zaskoczeni faktem, że Grudziądz tak łatwo uległ do 16. Druga czwórka zmotywowana zwycięstwem pierwszej po bardzo dobrej grze wygrała seta 25-12.