Strona główna

Ogłoszenie

Zarząd Klubu Sportowego WIFAMA informuje, że od 1 do 31 sierpnia 2018r. biuro Klubu, przy ul. Niciarnianej 1/3 będzie nieczynne.
Za niedogodności przepraszamy.

W sobotę 10.05.2014 na hali SMS Łódź odbył się półfinał mistrzostw województwa w mini siatkówce chłopców w kategorii dwójek i trójek. Z powodzeniem wystartowali w nich najmłodsi siatkarze WIFAMY ŁÓDŹ a zarazem uczniowie Szkoły Podstawowej nr 56 w Łodzi.

IMGP5085

Dwójka w składzie: Kacper Pakos, Tomek Kwieciński i Szymon Kucharz bez porażki wygrała swoją grupę i z I miejsca awansowała do finału wojewódzkiego. Alan Prądzyński i Julek Polak ulegli tylko Bzurze Ozorków i awansowali z drugiego miejsca. Dwa lata młodsi Adaś Rajchelt i Oliwier Pakos dzielnie walczyli i wygrali w swojej grupie dwa mecze.

W kategorii trójek zespół w składzie: Kuba Chaber, Adam Karzatka, Kacper Grochulski i Przemek Ogłaska zdecydowanie wygrali swoją grupę i z pierwszego miejsca awansowali do finału.

 

Dzień później w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się eliminacje w kategorii czwórek. Dwa zespoły SP 56 pod szyldem WIFAMY awansowały do finałów wojewódzkich. Zespół pierwszy w składzie: Wiktor Polak, Olek Strożek, Sergiusz Gołąbczak, Wiktor Uciński, Oskar Pełka awansował po wygraniu swojej grupy bez straty seta. Skład drugiego zespołu: ALAN Marciniak, Maks Łuźniak, Krystian Drelich, Hubert Tasarz i Konrad Kapłonek.

Finały Województwa odbędą się 17-18.05.2014

                                                        

Trener zespołu: KRZYSZTOF DOMAGAŁA

Nasi partnerzy

NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ

plakat nabor 2018

Ośrodki szkolenia

Kontakt

REJESTRACJA ZAWODNIKA

dokumenty grafika

SZKOLENIE MŁODZIEŻY WSPIERANE PRZEZ UMŁ

ldz kreuje logo

Nasza lokalizacja