Strona główna
Facebook
YouTube

Ogłoszenie

Uchwałą Zarządu Klubu Sportowego Wifama, od dnia 1 września 2022 r. zmianie ulegają wysokości i formy uiszczania składek członkowskich dla osób zrzeszonych w KS Wifama,

i tak:

  • grupy: młodzik / junior młodszy / junior - 120,00 zł płatne co miesiąc lub 1200,00 zł płatne z góry za 12 miesięcy*
  • grupy minisiatkówki - 60,00 zł płatne co miesiąc lub 600 zł płatne z góry za 12 miesięcy*

Wpłat można dokonywać bezpośrednio w sekretariacie klubu, hala sportowa, Łódź, ul. Niciarniana 1/3 u dyr. M. Kwiatkowskiego,
lub przelewem na konto klubu - Bank PKO BP 21 1020 3378 0000 1102 0106 7180 w tytule wpisując imię i nazwisko zawodnika - rocznik - składka członkowska za ...(m-c/rok).

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.


 * - z preferencyjnych form regulowania składek członkowskich mogą korzystać tylko członkowie nieposiadających zaległości finansowych wobec Klubu. 

W sobotę 10.05.2014 na hali SMS Łódź odbył się półfinał mistrzostw województwa w mini siatkówce chłopców w kategorii dwójek i trójek. Z powodzeniem wystartowali w nich najmłodsi siatkarze WIFAMY ŁÓDŹ a zarazem uczniowie Szkoły Podstawowej nr 56 w Łodzi.

IMGP5085

Dwójka w składzie: Kacper Pakos, Tomek Kwieciński i Szymon Kucharz bez porażki wygrała swoją grupę i z I miejsca awansowała do finału wojewódzkiego. Alan Prądzyński i Julek Polak ulegli tylko Bzurze Ozorków i awansowali z drugiego miejsca. Dwa lata młodsi Adaś Rajchelt i Oliwier Pakos dzielnie walczyli i wygrali w swojej grupie dwa mecze.

W kategorii trójek zespół w składzie: Kuba Chaber, Adam Karzatka, Kacper Grochulski i Przemek Ogłaska zdecydowanie wygrali swoją grupę i z pierwszego miejsca awansowali do finału.

 

Dzień później w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się eliminacje w kategorii czwórek. Dwa zespoły SP 56 pod szyldem WIFAMY awansowały do finałów wojewódzkich. Zespół pierwszy w składzie: Wiktor Polak, Olek Strożek, Sergiusz Gołąbczak, Wiktor Uciński, Oskar Pełka awansował po wygraniu swojej grupy bez straty seta. Skład drugiego zespołu: ALAN Marciniak, Maks Łuźniak, Krystian Drelich, Hubert Tasarz i Konrad Kapłonek.

Finały Województwa odbędą się 17-18.05.2014

                                                        

Trener zespołu: KRZYSZTOF DOMAGAŁA

KLUB SPORTOWY "WIFAMA" UCZESTNICZY W PROGRAMIE "MIKRO GRANTY"

,,Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki”

mikrogranty logo 240

01 znak podstawowy kolor biale tlo

Ośrodki szkolenia

Kontakt

SZKOLENIE MŁODZIEŻY W NASZYM KLUBIE WSPIERANE JEST ZE ŚRODKÓW UMŁ

600 basic kolor png

ldz kreuje logo