Strona główna
Facebook
YouTube

Ogłoszenie

Uchwałą Zarządu Klubu Sportowego Wifama, od dnia 1 września 2022 r. zmianie ulegają wysokości i formy uiszczania składek członkowskich dla osób zrzeszonych w KS Wifama,

i tak:

  • grupy: młodzik / junior młodszy / junior - 120,00 zł płatne co miesiąc lub 1200,00 zł płatne z góry za 12 miesięcy*
  • grupy minisiatkówki - 60,00 zł płatne co miesiąc lub 600 zł płatne z góry za 12 miesięcy*

Wpłat można dokonywać bezpośrednio w sekretariacie klubu, hala sportowa, Łódź, ul. Niciarniana 1/3 u dyr. M. Kwiatkowskiego,
lub przelewem na konto klubu - Bank PKO BP 21 1020 3378 0000 1102 0106 7180 w tytule wpisując imię i nazwisko zawodnika - rocznik - składka członkowska za ...(m-c/rok).

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.


 * - z preferencyjnych form regulowania składek członkowskich mogą korzystać tylko członkowie nieposiadających zaległości finansowych wobec Klubu. 

Drużyna łódzkiej Wifamy zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w Piłce Siatkowej rozgrywanych w Człuchowie w dniach 25-27.04.2014r. W turnieju finałowym uczestniczyło osiem najlepszych zespołów w kraju. Obok siatkarzy z Łodzi udział brały drużyny z MMKS Maraton Świnoujście, KS Metro Warszawa, MKS Gryf Brzesko, TS Volley Rybnik, MUKS Huragan Wołomin, ES Norwid Częstochowa i AT Jastrzębski Węgiel. W meczu o III miejsce zawodnicy KS Wifama po wielce emocjonującej walce pokonali MMKS Maraton Świnoujście 2:1 (22:25; 25:20; 15:10), a najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany przyjmujący Wifamy, Łukasz Rajchelt. Wielkim wsparciem dla łodzian był doping zorganizowany przez liczną grupę rodziców zawodników, którzy przez cały turniej wspierali swoje pociechy w sportowej walce. Turniej stał na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie. W wielu meczach zwycięzcę wyłonił dopiero tie-break. W całym turnieju nasi zawodnicy na pięć rozegranych meczy, rozegrali aż trzy spotkania z maksymalną liczbą setów. Podobnie było w meczu o I miejsce, w którym Jastrzębski Węgiel pokonał ES Norwid Częstochowa 2:1.

grupowe MPM14

Drużyna KS Wifama Łódź, prowadzona przez trenerów Włodzimierza Kurka i Bartłomieja Ostrowskiego, wystąpiła w składzie: Łukasz Rajchelt, Daniel Godala, Mikołaj Filanowski, Bartosz Michalak, Bartłomiej Olczyk, Jakub Brdak, Jeremi Pawliczak, Michał Ziemecki, Kamil Kiszko-Zgierski, Kacper Fryczak, Patryk Osetek, Krzysztof Skoneczny.

 

Oprócz medali i pucharu, każdy z uczestników otrzymał pamiątkową statuetkę, a dodatkowo Klub otrzymał czek od Polskiego Związku Piłki Siatkowej na sumę 1 tys. Złotych. Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej przedstawiała się następująco: 1. AT Jastrzębski Węgiel, 2. ES Norwid Częstochowa, 3. KS Wifama Łódź, 4. MMKS Maraton Świnoujście, 5. MUKS Huragan Wołomin, 6. TS Volley Rybnik, 7. MKS Gryf Brzesko, 8. KS Metro Warszawa.

Nadmienić należy, że mistrzowie województwa łódzkiego, nie byli w gronie faworytów do medalu, chociażby ze względu na to, że aż sześć klubów uczestniczących w turnieju finałowym, są prężnie działającymi Szkolnymi Ośrodkami Siatkarskimi wspieranymi przez PZPS i Ministerstwo Sportu i Turystyki. Nasz klub natomiast funkcjonuje w oparciu o swoich wychowanków szkolonych w oparciu o dwie łódzkie szkoły z Bałut, Szkoła Podstawowa nr 56 i Publiczne Gimnazjum nr 8.

Emocje związane z turniejem finałowym powoli opadają, a przed zawodnikami kolejne sportowe wyzwania. Część ekipy będzie na początku czerwca brała udział w eliminacjach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży reprezentując nasze województwo. W międzyczasie czekają też zmagania w rozgrywkach siatkówki plażowej najpierw o prymat w województwie łódzkim, a także z uwagi, że chłopcy uczą się w Gimnazjum nr 8 w Łodzi, czeka ich jeszcze trudna rywalizacja z czołówką polskich szkół gimnazjalnych w finale Ogólnopolskiej Gimnazjady w Piłce Siatkowej w czerwcu w Kołobrzegu.

Ośrodki szkolenia

Kontakt

SZKOLENIE MŁODZIEŻY W NASZYM KLUBIE WSPIERANE JEST ZE ŚRODKÓW UMŁ

600 basic kolor png

ldz kreuje logo