Strona główna
Facebook
YouTube

Ogłoszenie

Uchwałą Zarządu Klubu Sportowego Wifama, od dnia 1 września 2022 r. zmianie ulegają wysokości i formy uiszczania składek członkowskich dla osób zrzeszonych w KS Wifama,

i tak:

  • grupy: młodzik / junior młodszy / junior - 120,00 zł płatne co miesiąc lub 1200,00 zł płatne z góry za 12 miesięcy*
  • grupy minisiatkówki - 60,00 zł płatne co miesiąc lub 600 zł płatne z góry za 12 miesięcy*

Wpłat można dokonywać bezpośrednio w sekretariacie klubu, hala sportowa, Łódź, ul. Niciarniana 1/3 u dyr. M. Kwiatkowskiego,
lub przelewem na konto klubu - Bank PKO BP 21 1020 3378 0000 1102 0106 7180 w tytule wpisując imię i nazwisko zawodnika - rocznik - składka członkowska za ...(m-c/rok).

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.


 * - z preferencyjnych form regulowania składek członkowskich mogą korzystać tylko członkowie nieposiadających zaległości finansowych wobec Klubu. 

                Ze złotym medalem wrócili chłopcy z Mistrzostw Województwa Łodzkiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców – GIMNAZJADA 2013/14. Zawody organizowane przez Łódzki Szkolny Związek Sportowy w Łodzi zostały rozegrane w Centrum Sportu PGE w Bełchatowie w dniu 26.03.2014.

 

W rozgrywkach grupowych  „ósemka” nie miała sobie równych. Kolejno wygrywała z drużynami z Gimnazjum z Głowna i po horrorze z Gimnazjum nr 7 z Tomaszowa Maz. Pierwsze miejsce w grupie  dawało prawo walki o złoty medal. Zwycięzcą drugiej grupy okazało się Gimnazjum z Rawy Mazowieckiej i to właśnie z tą szkołą nasza drużyna zmierzyła się o mistrzostwo województwa.

Pełna mobilizacja w drużynie z Łodzi nie pozwoliła przeciwnikowi, opartemu na zawodnikach Juvenii Rawy Maz., nawiązać choćby przez moment równej walki. Po pierwszym secie wygranym przez „Ósemkę” do 10 wiadomo było, że złoty medal nie powinien się nam wymknąć. We wszystkich spotkaniach emocji i nerwowych momentów nie brakowało. Najwięcej jednak w spotkaniu  z Gimnazjum nr 7 z Tomaszowa Maz., w którym to meczu łodzianie byli o dwie piłki od pożegnania się z marzeniami o finale (19-23). Jednak lepsze przygotowanie techniczne oraz umiejętność opanowania nerwów pozwoliła wygrać końcówkę II-go seta (25-23) i rozprawić się z mocnym przeciwnikiem w tie-break’u. Prowadzona przez p. Bartłomieja Ostrowskiego drużyna wystąpiła w składzie: Domagała Damian, Franasik Jan, Sputowski Maciej, Szczepański Dominik, Filanowski Mikołaj, Godala Daniel, Rajchelt Łukasz, Olczyk Bartłomiej, Ziemecki Michał, Pawliczak Jeremi, Michalak Bartosz, Brdak Jakub. Organizatorzy postanowili nagrodzić wyróżniających się zawodników podczas turnieju. Wyróżnienie otrzymali Damian Domagała i Janek Franasik.

Za łodzianami znalazły się kolejno szkoły z: 2. Rawy Maz.; 3. Tomaszowa Maz.; 4. Wielunia; 5. Głowna; 6. Bełchatowa.

Jesteśmy wśród 16-tu najlepszych gimnazjów w Polsce.

               Przed chłopcami teraz czas na przygotowanie się do finału Mistrzostw Polski  Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej, który odbędzie się w czerwcu br. w Kołobrzegu w ramach Ogólnopolskiej Gimnazjady.

Ośrodki szkolenia

Kontakt

SZKOLENIE MŁODZIEŻY W NASZYM KLUBIE WSPIERANE JEST ZE ŚRODKÓW UMŁ

600 basic kolor png

ldz kreuje logo