Strona główna

Ogłoszenie

Przypominamy o obowiązku systematycznego wnoszenia opłat z tytułu członkostwa w Klubie Sportowym "Wifama". Wpłat można dokonywać bezpośrednio w sekretariacie klubu, hala sportowa. Łódź, ul. Niciarniana 1/3 u dyr. M. Kwiatkowskiego,
lub przelewem na konto klubu - Bank PKO BP 21 1020 3378 0000 1102 0106 7180 w tytule wpisując imię i nazwisko zawodnika - rocznik - składka członkowska za ...(m-c/rok).

Informujemy wszystkich zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu, że wysokość miesięcznej składki członkowskiej dla członków KS Wifama (młodzików, kadetów, juniorów) wynosi 50,00zł.

Zarząd Klubu Sportowego WIFAMA

                Ze złotym medalem wrócili chłopcy z Mistrzostw Województwa Łodzkiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców – GIMNAZJADA 2013/14. Zawody organizowane przez Łódzki Szkolny Związek Sportowy w Łodzi zostały rozegrane w Centrum Sportu PGE w Bełchatowie w dniu 26.03.2014.

 

W rozgrywkach grupowych  „ósemka” nie miała sobie równych. Kolejno wygrywała z drużynami z Gimnazjum z Głowna i po horrorze z Gimnazjum nr 7 z Tomaszowa Maz. Pierwsze miejsce w grupie  dawało prawo walki o złoty medal. Zwycięzcą drugiej grupy okazało się Gimnazjum z Rawy Mazowieckiej i to właśnie z tą szkołą nasza drużyna zmierzyła się o mistrzostwo województwa.

Pełna mobilizacja w drużynie z Łodzi nie pozwoliła przeciwnikowi, opartemu na zawodnikach Juvenii Rawy Maz., nawiązać choćby przez moment równej walki. Po pierwszym secie wygranym przez „Ósemkę” do 10 wiadomo było, że złoty medal nie powinien się nam wymknąć. We wszystkich spotkaniach emocji i nerwowych momentów nie brakowało. Najwięcej jednak w spotkaniu  z Gimnazjum nr 7 z Tomaszowa Maz., w którym to meczu łodzianie byli o dwie piłki od pożegnania się z marzeniami o finale (19-23). Jednak lepsze przygotowanie techniczne oraz umiejętność opanowania nerwów pozwoliła wygrać końcówkę II-go seta (25-23) i rozprawić się z mocnym przeciwnikiem w tie-break’u. Prowadzona przez p. Bartłomieja Ostrowskiego drużyna wystąpiła w składzie: Domagała Damian, Franasik Jan, Sputowski Maciej, Szczepański Dominik, Filanowski Mikołaj, Godala Daniel, Rajchelt Łukasz, Olczyk Bartłomiej, Ziemecki Michał, Pawliczak Jeremi, Michalak Bartosz, Brdak Jakub. Organizatorzy postanowili nagrodzić wyróżniających się zawodników podczas turnieju. Wyróżnienie otrzymali Damian Domagała i Janek Franasik.

Za łodzianami znalazły się kolejno szkoły z: 2. Rawy Maz.; 3. Tomaszowa Maz.; 4. Wielunia; 5. Głowna; 6. Bełchatowa.

Jesteśmy wśród 16-tu najlepszych gimnazjów w Polsce.

               Przed chłopcami teraz czas na przygotowanie się do finału Mistrzostw Polski  Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej, który odbędzie się w czerwcu br. w Kołobrzegu w ramach Ogólnopolskiej Gimnazjady.

NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ

47lo plakat nabor

 Oferta dla chłopców z rocznika 2003 i 2004. Po trwającej 18 lat współpracy Wifamy z Gimnazjum nr 8, pragniemy przenieść nasze doświadczenia i efekty na nową współpracę z 47LO w Łodzi.

KLASA DLA UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH GIMNAZJUM

1 BG – sportowa (piłka siatkowa dziewcząt i chłopców)
- j. angielski, biologia, chemia lub geografia
(przedmioty uwzględniane w rekrutacji:
j. polski, matematyka, biologia, j. angielski)
kierunki studiów:
AWF, turystyczne, przyrodnicze, biotechnologiczne

KLASA DLA UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ

1 ESP - j. angielski, biologia, chemia lub geografia
(przedmioty uwzględniane w rekrutacji:
j. polski, matematyka, biologia, j. angielski)
kierunki studiów:
AWF, turystyczne, przyrodnicze, biotechnologiczne

✔we wszystkich klasach – II język obcy do wyboru:
niemiecki, hiszpański, rosyjski

Ośrodki szkolenia

Kontakt

SZKOLENIE MŁODZIEŻY WSPIERANE PRZEZ UMŁ

ldz kreuje logo

Nasza lokalizacja