Strona główna

Ogłoszenie

Przypominamy o obowiązku systematycznego wnoszenia opłat z tytułu członkostwa w Klubie Sportowym "Wifama". Wpłat można dokonywać bezpośrednio w sekretariacie klubu, hala sportowa. Łódź, ul. Niciarniana 1/3 u dyr. M. Kwiatkowskiego,
lub przelewem na konto klubu - Bank PKO BP 21 1020 3378 0000 1102 0106 7180 w tytule wpisując imię i nazwisko zawodnika - rocznik - składka członkowska za ...(m-c/rok).

Informujemy wszystkich zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu, że wysokość miesięcznej składki członkowskiej dla członków KS Wifama (młodzików, kadetów, juniorów) wynosi 50,00zł.

Zarząd Klubu Sportowego WIFAMA

alogo ksW piątkowe popołudnie w hali MOSIR Ozorków rozegrał się finał wojewódzki rozgrywek mini siatkówki chłopców w kategoriach „trójek” i „dwójek”. Do tej fazy rozgrywek awansowały aż dwie „trójki” WIFAMY Łódź. Obydwie po bardzo dobrej grze awansowały do pierwszej czwórki turnieju, w której musiały zmierzyć się ze sobą. Po bratobójczym, zaciętym meczu Wifama I (Adam Modrzejewski, Olek Rybiński, Szymon Szcześniak i Wojtek Olejniczak) pokonała Wifamę II (Tomasz Kroczyński, Filip Małecki, Maciek Wojtyczka, Igor Markiewicz). Ostatecznie drugi zespół Łódzkiej Wifamy zajął IV miejsce w województwie. Pierwsza „trójka” WIFAMY w meczu o złoto stoczyła niezwykle zacięty mecz z Bzurą Ozorków i minimalnie uległa 1:2 i wywalczyła awans na Mistrzostwa Polski w Zabrzu. Awans do Wielkiego Finału tydzień wcześniej zapewniła sobie już „czwórka” WIFAMY.

Trenerami zespołów WIFAMY Łódź są: Krzysztof Domagała oraz Jacek Kozłowski

Ośrodki szkolenia

Kontakt

Harmonogram treningów

SZKOLENIE MŁODZIEŻY WSPIERANE PRZEZ UMŁ

ldz kreuje logo

Nasza lokalizacja