Strona główna
Facebook
YouTube

Ogłoszenie

Uchwałą Zarządu Klubu Sportowego Wifama, od dnia 1 września 2022 r. zmianie ulegają wysokości i formy uiszczania składek członkowskich dla osób zrzeszonych w KS Wifama,

i tak:

  • grupy: młodzik / junior młodszy / junior - 120,00 zł płatne co miesiąc lub 1200,00 zł płatne z góry za 12 miesięcy*
  • grupy minisiatkówki - 60,00 zł płatne co miesiąc lub 600 zł płatne z góry za 12 miesięcy*

Wpłat można dokonywać bezpośrednio w sekretariacie klubu, hala sportowa, Łódź, ul. Niciarniana 1/3 u dyr. M. Kwiatkowskiego,
lub przelewem na konto klubu - Bank PKO BP 21 1020 3378 0000 1102 0106 7180 w tytule wpisując imię i nazwisko zawodnika - rocznik - składka członkowska za ...(m-c/rok).

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.


 * - z preferencyjnych form regulowania składek członkowskich mogą korzystać tylko członkowie nieposiadających zaległości finansowych wobec Klubu. 

alogo ksW piątkowe popołudnie w hali MOSIR Ozorków rozegrał się finał wojewódzki rozgrywek mini siatkówki chłopców w kategoriach „trójek” i „dwójek”. Do tej fazy rozgrywek awansowały aż dwie „trójki” WIFAMY Łódź. Obydwie po bardzo dobrej grze awansowały do pierwszej czwórki turnieju, w której musiały zmierzyć się ze sobą. Po bratobójczym, zaciętym meczu Wifama I (Adam Modrzejewski, Olek Rybiński, Szymon Szcześniak i Wojtek Olejniczak) pokonała Wifamę II (Tomasz Kroczyński, Filip Małecki, Maciek Wojtyczka, Igor Markiewicz). Ostatecznie drugi zespół Łódzkiej Wifamy zajął IV miejsce w województwie. Pierwsza „trójka” WIFAMY w meczu o złoto stoczyła niezwykle zacięty mecz z Bzurą Ozorków i minimalnie uległa 1:2 i wywalczyła awans na Mistrzostwa Polski w Zabrzu. Awans do Wielkiego Finału tydzień wcześniej zapewniła sobie już „czwórka” WIFAMY.

Trenerami zespołów WIFAMY Łódź są: Krzysztof Domagała oraz Jacek Kozłowski

KLUB SPORTOWY "WIFAMA" UCZESTNICZY W PROGRAMIE "MIKRO GRANTY"

,,Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki”

mikrogranty logo 240

01 znak podstawowy kolor biale tlo

Ośrodki szkolenia

Kontakt

SZKOLENIE MŁODZIEŻY W NASZYM KLUBIE WSPIERANE JEST ZE ŚRODKÓW UMŁ

600 basic kolor png

ldz kreuje logo