Strona główna

Ogłoszenie

Przypominamy o obowiązku systematycznego wnoszenia opłat z tytułu członkostwa w Klubie Sportowym "Wifama". Wpłat można dokonywać bezpośrednio w sekretariacie klubu, hala sportowa. Łódź, ul. Niciarniana 1/3 u dyr. M. Kwiatkowskiego,
lub przelewem na konto klubu - Bank PKO BP 21 1020 3378 0000 1102 0106 7180 w tytule wpisując imię i nazwisko zawodnika - rocznik - składka członkowska za ...(m-c/rok).

Informujemy wszystkich zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu, że wysokość miesięcznej składki członkowskiej dla członków KS Wifama (młodzików, kadetów, juniorów) wynosi 50,00zł.

Zarząd Klubu Sportowego WIFAMA

Na sportowo minął weekend młodym siatkarzom 56ej grającym w barwach Wifamy Łódź.

W sobotę 17.05.2014 na hali WIFAMY Łódź odbył się finał mistrzostw województwa w mini siatkówce chłopców w kategorii dwójek i trójek. Z powodzeniem wystartowali w nich najmłodsi siatkarze WIFAMY ŁÓDŹ a zarazem uczniowie Szkoły Podstawowej nr 56 w Łodzi.

 

 

Dwójka w składzie: Kacper Pakos, Tomek Kwieciński i Szymon Kucharz bez porażki wygrała swoją grupę i z I miejsca awansowała do pierwszej czwórki turnieju. W półfinale natrafiła na swoich kolegów z zespołu Alana Prądzyńskiego i Julka Polaka pokonując ich 2:0 by w meczu o I miejsce minimalnie ulec zespołowi z Tomaszowa Maz 1:2. Drugi zespół Wifamy zajął bardzo dobre IV miejsce.

W kategorii trójek zespół w składzie: Kuba Chaber, Adam Karzatka, Kacper Grochulski i Przemek Ogłaska zdecydowanie wygrali swoją grupę i z pierwszego miejsca awansowali do półfinału gdzie w stosunku 2:0 pokonali Lechię Tomaszów. W potyczce finałowej ulegli Bzurze Ozorków by zająć bardzo dobre drugie miejsce premiowane awansem do finału Mistrzostw Polski.

Dzień później również na obiekcie Wifamy odbyły się finały w kategorii czwórek. Zespół pierwszy w składzie: Wiktor Polak, Olek Strożek, Sergiusz Gołąbczak, Wiktor Uciński, Oskar Pełka awansował do czwórki po wygraniu swojej grupy bez straty seta. W półfinale pokonał Jedynkę Rawa Mazowiecka 2:0 oraz minimalnie uległ w meczu finałowym Juwenii Rawa Mazowiecka 1:2 a tym samym zdobył dla Wifamy trzeci srebrny medal KINDER+SPORT. Drugi zespół w składzie: ALAN Marciniak, Maks Łuźniak, Krystian Drelich, Hubert Tasarz i Konrad Kapłonek skończył mistrzostwa województwa na VI miejscu.

Finały Mistrzostw Polski odbędą się 3-6.07. 2014 w Drzonkowie. WIFAMĘ reprezentować będą w nich aż trzy zespoły, po jednym w każdej kategorii.

                                                        

Trener zespołów: KRZYSZTOF DOMAGAŁA

Ośrodki szkolenia

Kontakt

REJESTRACJA ZAWODNIKA

dokumenty grafika

SZKOLENIE MŁODZIEŻY WSPIERANE PRZEZ UMŁ

ldz kreuje logo

Nasza lokalizacja