Historia Klubu

Do wszystkich członków KS WIFAMA.

Przypominamy o obowiązku systematycznego wnoszenia opłat z tytułu członkostwa w Klubie Sportowym "Wifama". Wpłat można dokonywać bezpośrednio w sekretariacie klubu, hala sportowa. Łódź, ul. Niciarniana 1/3 u dyr. M. Kwiatkowskiego,
lub przelewem na konto klubu - Bank PKO BP 21 1020 3378 0000 1102 0106 7180 w tytule wpisując imię i nazwisko zawodnika - rocznik - składka członkowska za ...(m-c/rok).

Informujemy wszystkich zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu, że wysokość miesięcznej składki członkowskiej dla członków KS Wifama (młodzików, kadetów, juniorów) wynosi 50,00zł.

Zarząd Klubu Sportowego WIFAMA

Klub Sportowy "Wifama" powstał w 1978 roku przy Zakładach Mechaniacznych WIFAMA (Widzewska Fabryka Maszyn) w wyniku przekazania Sekcji Siatkówki Mężczyzn KS „Anilana” Łódź. Zespół w latach 1978-1979 debiutował w Lidze Międzywojewódzkiej a już w maju 1979 r. uzyskał awans do II Ligi. Ciężka praca sprawiła, że w roku 1986 ekipa KS Wifamy Łódź uzyskała awans do Najwyższej klasy rozgrywkowej. W 1991r. Zespół seniorów został rozwiązany jednak długoletnie tradycje siatkarskie przetrwały do dziś. Klub do chwili obecnej zajmuje się szkoleniem młodzieży w piłce siatkowej halowej oraz w piłce siatkowej plażowej w kategoriach wiekowych : Młodzik, Kadet, Junior.

 

 

Wkrótce pierwszy artykuł z cyklu: "Ze wspomnień Dyrektora Klubu"...

Nasi partnerzy

NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ

plakat nabor 2018

Ośrodki szkolenia

Kontakt

REJESTRACJA ZAWODNIKA

dokumenty grafika

SZKOLENIE MŁODZIEŻY WSPIERANE PRZEZ UMŁ

ldz kreuje logo

Nasza lokalizacja